top of page

Tulpių gatvė

TIPAS
Gyvenamosios paskirties interjeras

VIETA
Tulpių gatvė, Avižieniai

DYDIS 
142 kv.m.

Šviesūs bei erdvūs šeimos namai Vilniaus pakraštyje. Pagrindinis namus vienijantis elementas - natūralios balintos ąžuolo parketlentės.

 

Virtuvėje suprojektuota išskirtinė užapvalinta sala su mediniu bruselių elementais. Joje taipogi integruota kaitlente su garintuvo funkcija. Virtuvėje taipogi yra atviros lentynos, kurios turi integruotą apšvietimą ir ledžia atvirai pasidėti mėgstamiausius savo indus. Iš virtuvės gaminant galima stebėti svetainės erdvę, kurioje tilpo apvalus stalas bei modulinė sofa. 

 

Lipant į antrą aukštą, turime medines laiptų pakopas bei betoninį, minimalistinį turėklą. Taipogi laiptai apšviesti į sieną įmontuotos išskirtinės LED juostos. Antrame aukšte turime du vonios kambarius - vaikų bei tėvų. Tėvų vonios kambaryje turime dideles terazzo plyteles kurios įsilieja į patalpą. Vaikų vonioje turime spalvingesnį plytelių raštą, kuris tęsiasi ir ant vonios spintelės, čia integravome vieną plytelę vietoje stalviršio. Vonios spintelė yra pagrindinis vaikų vonios akcentas - ryškios geltonos spalvos. 

 

Didžiajame miegamajame turime sienelę su integruotu LED apšvietimu, bei išskirtinės medžiagos lovą. Taipogi miegamajame randasi ir komoda, su nedideliu integruotu staliuku. Vaikų kambariai išlieka spalvingi ir ryškūs, su išskirtinio dizaino sienų motyvais.

Įgyvendintas projektas

Vizualizacijos

bottom of page