top of page

S. Konarskio gatvė

TIPAS
Gyvenamosios paskirties interjeras

VIETA
S. Konarskio gatvė, Vilnius

DYDIS 
63 kv.m.

Jaukūs bei spalvingi šeimos namai Vilniuje, Naujamiestyje. 

Butas buvo renovuojamas, o kambarių funkcijos pasikeitė - buvusį miegamąjį pavertėme jaukiu vaiko/darbo kambariu, o buvusį darbo kambarį pavertėme tėvų miegamuoju.

Pailgos formos miegamasis reikalavo funkcinių sprendimų - todėl lovą integravome į spintą, bet kartu ir palikome nišas spintoje pasikrauti telefoną, bet pasidėti knygą. Pagyvinti šiai erdvei pasirinkome priešais lovą esančią sieną padengti lengvo rašto molio tinku.

Koridoriuje turėjome tamsių plytelių sieną, tačiau pagyvinti interjerą ją pavertėme jaukia medžio bruseliais atnaujinta erdve. Į medžio bruselius integravome LED juostas apšvietimui.

Visuose ervėse laminatą bei plyteles keitėme į švelnų parketlenčių raštą. Vonioje, dušą pakeitė vonia, o atvirą skalbyklę paslėpėme spintoje su papildomu pasidėjimu. Vonioje taip pat sumontavome išmanią Wifi reguliuojama grindų šildymo sistemą.

Svetainėje turime daug ryškių akcentų - virtuvėje keitėme sienelę į plyteles, kurią pratęsę sukūrėme jaukią vietą skaityti knygoms bei prisėsti gaminant. Salą prailginome ir padarėme papildomos vietos pasidėjimui. Vienintelis dalykas, kuris liko iš praeitų namų buvo virtuvė - ją atnaujinome ir perdažėme fasadus.

 

Vaiko/darbo kambaryje turime ryškesnį kampelį, kuris suteikia žaismingumo bei modernumo jausmą.

 

Šiame interjere dominuoja žalios bei oranžinės spalvos akcentai - sienų spalvose, balduose, plytelėse.

Rezultate, klientai  norėjo modernių, bet kartu ir ryškių bei išskirtinių namų savo šeimai ir mums pavyko tai įgyvendinti.

Įgyvendintas projektas

Vizualizacijos

Nuotraukos prieš renovaciją

bottom of page