top of page

Kapsų gatvė

TIPAS
Gyvenamosios paskirties interjeras

VIETA
Kapsų gatvė, Vilnius

DYDIS 
64 kv.m.

Sostinės gyvenimo ritmui sukurtas skandinaviško interjero stiliaus butas apjungiantis laisvalaikį, poilsį ir netgi namų biurą į vientisą ir išbaigtą oazę.

​Svetainę siekta paversti laisvalaikio erdve, kurioje buvo pasirinktas netradicinis sprendimas įrengti projektorių, kad ši erdvė būtų skirta kino vakarams, laisvalaikiui su artimaisiais ir draugais. 

Virtuvėje suprojektuota atvira sala, kuri atskiria svetainės ir virtuves erdves, tačiau tuo pačiu palieka galimybę priimti svečius ir išlikti pokalbių sūkuryje gaminant vakarienę. Miegamajame pagrindinis interjero akcentas - mėlyna akcentinė siena, kuri derinama su juodomis detalėmis - bra šviestuvais bei jungikliais, o vonios kambaryje vyrauja gamtos spalvų oazė - žalia/ruda/gelsva.

Darbo kambarys pritaikytas šiuolaikiniam gyvenimo ritmui, kuriame telpa ne tik darbo vieta, bet ir knygų kampelis bei sofa, ant kurios gali atsitraukti nuo darbų ir pailsėti.

​Pagrindinis namų interjero akcentas ir jungiamoji dalis - riešuto atspalvio ąžuolo parketlentės, suteikiančios namams jaukumo bei gamtos pojūtį.

Įgyvendintas projektas

Vizualizacijos

bottom of page