top of page

Kalnėnai

TIPAS
Gyvenamosios paskirties interjeras

VIETA
Kalnėnai, Vilnius

DYDIS 
124 kv.m.

Dviejų aukštų naujos statybos namas Kalnėnuose, Vilniuje. Jaunos poros namai minimaliu ir skandinavišku interjero stiliumi. Erdvėse dominuoja natūralios gamtos spalvos, natūralios tekstūros - medis, akmens rašto plytelės.

 

Pirmame aukšte turime erdvę svetainę, virtuvę su daug spintelių pasidėjimui ir virtuvės salą prie kurios prijungtas didelis šešių vietų stalas. Virtuvės pakabinamos spintelės apšviestos iš šonų LED juostomis ir taip sukuriamas jų lengvumas. Salos ir stalo vieta atskiria virtuves ir svetaines zonas, gaminant vis dar galime matyti visą erdvę ir bendrauti draugų kompanijoje.

 

Laiptai vedantis į antrą aukštą turi stiklinį turėklą, kuris didina erdvę. Antrame aukšte turime didįjį miegamąjį su vonia ir drabuzine, taipogi du kambarius - vaikams ar darbo erdvėms, kurie turi atskirą šiek tiek mažesnio ploto vonią. Antro aukšto privalumas - išskirtiniai 3 metrų aukščio langai ir šlaitinis stogas, langai reikalauja išskirtinių sprendimų juos uždengiant. Šlaitiniuose lubose turime kryptinius šviestuvus, kurie padės nukreipti šviesą į norimas kambarių vietas. 

 

Didžiojoje vonioje turėsime akmens tekstūros plyteles, kuriuos dera prie nedidelių matmenų stačiakampio tipo baltų plytelių. Vonioje bus ir dušas ir pastatoma vonia, kurių šone turėsime ilgą lentyną dušo reikmenims susidėti. Taipogi klientų noras turėti du praustuvus, kad kiekvienas turėtų savo erdvę vonioje daiktams susidėti.

Įgyvendintas projektas

Vizualizacijos

bottom of page