top of page

Kokiu etapu reikia samdyti dizainerį?

Nusprendėte įsirengti savo namus, biurą ar kavinę? Dažniausiai įsivaizduojate, kokio stiliaus ar spalvų norėtumėte, tačiau kai ateina laikas savo svajones įgyvendinti suprantate, kad viskas daug sudėtingiau nei atrodo. Į interjero dizainerį reikėtų kreiptis kuo greičiau, net ir ieškant norimų patalpų, interjero dizaineris patars ir parodys erdvių trūkumus bei privalumus, kurie lems Jūsų apsisprendimą. 

 

Itin svarbus pasirinkimas yra Jums ir Jūsų stiliui artimas dizaineris. Peržiūrėkite dizainerių internetines svetaines, pasikonsultuokite ir tik tuomet kai atrasite savo dizainerį judėkite toliau su savo svajonių namais.

 

Interjero kūrimas tai ne vien baldų ar medžiagų parinkimas, viskas prasideda daug anksčiau. Ankstyvuosiuose etapuose, interjero dizaineris perplanuoja (jei reikalinga) esamų patalpų pertvaras, padėti įžvelgti tam tikrų erdvių potencialą. Taigi pirmi dizainerio brėžiniai yra pertvarų planas bei baldų išdėstymo planas. Tik patvirtinus baldų bei sienų tikslias vietas galima judėti prie pagrindinių ir būtinų techninių brėžinių: santechnikos, apšvietimo, elektros, lubų bei grindų planų.

bottom of page